KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulpturgrupp 7083599

nr 708 3599

Skulpturgrupp

Kina, längd: 31

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 8 augusti 2011
kl 17:35:56