KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulpturgrupp 7083599
nr 708 3599
Skulpturgrupp
Kina, längd: 31
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 8 augusti 2011
kl 17:35:56
100 kr
200 kr